| azazel21 a întrebat:

Nu de mult timp m-am apucat si eu sa joc ZhyperMu, am lvl 358 si am vazut la niste prieteni arme si armuri nu ca alea din shop, cum as putea face si eu rost de asa ceva sau cum se evolueaza itemele? Dau funda la cel care imi explica cel mai bine!

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

In Devias stanga, este Priest Devina sau ceva de genu, de acolo iei questul pentru a trece la a doua clasa si posibil ca itemele care le cere pentru quest sa fie in shop-uri, daca nu sunt intai trebuie sa cauti "scroll of emperor" care pica in losttower 1 sau atlans 1, apoi il duci la Priest si o sa te puna sa cauti un al doilea item Soul Wizzard sau Broken Sword, care pica in losttower 7.

3 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Armele "misto" le primesti daca donezi, sau daca le cumperi din webshop. mi se pare ca in webshop se cumpara cu credite care pot fi obtinute cu bani sau daca votezi serverul pe nu stiu ce site.

| azazel21 explică (pentru Zangetsu):

Ok asta am inteles, dar cum as putea deveni soul master sau blade knight?

| azazel21 explică (pentru Zangetsu):

Ok mersi mult!

| Zangetsu a răspuns (pentru azazel21):

In Devias stanga, este Priest Devina sau ceva de genu, de acolo iei questul pentru a trece la a doua clasa si posibil ca itemele care le cere pentru quest sa fie in shop-uri, daca nu sunt intai trebuie sa cauti "scroll of emperor" care pica in losttower 1 sau atlans 1, apoi il duci la Priest si o sa te puna sa cauti un al doilea item Soul Wizzard sau Broken Sword, care pica in losttower 7.