| iiKiduuu a întrebat:

Nu e o întrebare ci mai mult o cererebig grin. Pentru cei care și-au deschis servere metin2 sau servere care au nevoie de GM,GH,GA, SGA...m-aș oferi eu ...De ce să fiu GM? Am experiență atât tehnică cât și experiență în a fi GM( am creat și eu servere metin2),știu toate comenzile( adăugare grad,transformare în mobi, ziuă-noapte și multe alte comenzi care le știți deja prin vizitarea mai multor site'uri). add me la id: alex.jerry87

3 răspunsuri:
| Panteras a răspuns:

Frate uite cum sta treaba in zilele noastre ca sa primesti cv trebuie sa dai cv in schimb sau sa faci cv pentru pers respectiva deci Dumnezeu iti da dar nu-ti baga in traista

| iiKiduuu explică (pentru Panteras):

Sunt multe servere care caută GM în ziua de azi..nu are nici o legăturăhappy

| iiKiduuu explică:

Ar fi de preferabil ca serverul să aibă deja un site pe care playerii se pot înregistra.