| albertoleos99 a întrebat:

nu imi mai merge cunter-strike 1.6, nu ma mai lasa sa intru in cautare servere si imi apare doar undeva sus un server italianjob.idle.ro (si unui prieteni i s-a intamplat la fel)nu stiu ce sa mai fac, ma puteti ajuta(funda cel mai bun raspuns)

2 răspunsuri:
| Cayus a răspuns:

Redescarcal de aici : (alegi care vrei)http://www.onlyus.ro/category/jocuripc/colectiecounterstrike/,
ca sa iti mearga netul fii sigur ca firewallul nu blocheaza jocul.ca sa aflii dai pe tsta cu icoana windows sa vezi daca ai vreo eroare si dai unblick daca ai sau daca nu dezactiveaza firewalul

| IoNut9980 a răspuns:

Ai putea sa-l reinstalezi alta cale nu este dar daca spui ca iti apare undeva sus serverul ala sa numai intri pe el cred ca ti-a dat un redirect de la ei.Inainte sa-l reinstalezi mai bine salveazati cfg-ul(config-ul) si userconfig-ul, daca ai un cfg bun.