| chichiale a întrebat:

Nu stiu cum sa-i casatoresc pe cei de la Sims Freeplay.Sunt parteneri si i-am mutat impreuna in aceeasi casa, si am incercat multe metode dar nu am reusit.Imi poate spune cineva cum se face,ca mie imi apar misiunile:be romantic,be rude,be funny,woohoo,dance, complain dar si propose mariage.Cand aleg,,propose mariage" imi spune in engleza ceva de genul:,, Vor sa mai petreaca timp impreuna inainte de casatorie(se refera la Sims). Ofer funda raspunsului cel mai detaliat.Rapid!

1 răspuns:
| cosmin1211 a răspuns:

Pai faci intr-o zi o chestie din asta: incepi cu "be funny" si "cuddle" si ce mai e acolo, apoi "be romantic" si pregateste masa ceva. Si apoi woohoo fara prezervativ. Si cand o sa ramana insarcinata ii dai "propose mariage". Mai scoate-i in oras, alea alea.