| Robert_Cristian_1999 a întrebat:

Salut, nu stiu de ce imi da crash gta san andreas,am bagat un mod de masina, o spawnez nu are nimic dar cand dau sa intru in ea imi da crash, HELP!

2 răspunsuri:
| Bitzu03 a răspuns:

Depinde de masina pe care ai mod. Daca joci multiplayer si altcineva are aceeasi masina si este tunata tu primesti crash. Sper ca am fost de ajutor

| 404namenotfound a răspuns:

Primesti crash din cauza modului. Nu toate modurile/skin-urile functioneaza corect. Reinstaleaza jocul si nu mai baga modul respectiv.