| JJvsAK a întrebat:

Salut

O intrebare pentru cei ce joaca Metin2ro. Cam cate Bless-uri cu aproximatie trebuie sa bag intr-un RIB+7 sa il fac +9? Mersi.

Răspuns Câştigător
| vladeusebiu a răspuns:

In mod normal 6-7 pentru ca o sa fie un +esuat unul mers. Daca ai ghinion poti baga si 40 de blesscuri, dar daca ai noroc poti baga chiar si 5. Eu joc metin de 2 ani si iti dau un sfat. Sa nu faci niciodata iteme +9 daca nu te simti norocos, cumpara direct+9.

1 răspuns:
| Rareshhh a răspuns:

Pai daca RIB-ul este +7 si vrei sa-l faci +9 iti trebuie itre 5-10 blessuri...acum depinde de noroc.Dar cu mai putin de 5 blesuri nu o sa te lase la +9, sper ca te-am ajutat, FUNDA?