| Adrian_Doaga_2001 a întrebat:

Salut, o parere despre call of duty warzone l-ati jucat, il aveti? Cum este, merita sa il cumperi? M-am uitat la cateva gameplay-uri pe yt este misto dar imi este frica sa nu fie si oamenii din aia tryharderii/buni/toxici poate v-ati jucat si hell let loose. Vreau sa imi spuneti o parere despre ambele jocuri daca le-ati jucat. Daca nu ati jucat si hell let loose puteti sa va dati cu parerea doar despre COD warzone!

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

In orice shooter competitiv sunt tryhards si oameni toxici. CS:GO, Valorant, si COD au printre cele mai agresive baze de fani,

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Warzone e moca bunule domn, nu ai ce cumpara. COD Cold War e pe bani.

| Adrian_Doaga_2001 explică (pentru Wr3nch):

Era unu modern warfare sau warzone ceva de genu, dar m-am incurcat scuze

| Wr3nch a răspuns (pentru Adrian_Doaga_2001):

Modern Warfare si Cold War sunt pe bani. Daca te intereseaza partea de battle royale, aia e Warzonme si cum am zis mai sus e moca.

| Adrian_Doaga_2001 explică (pentru Wr3nch):

Mai mult ma intereseaza cum este jocul modern warfare de exmeplu... Daca sunt tryharderii oamenii toxici etc

| Wr3nch a răspuns (pentru Adrian_Doaga_2001):

In orice shooter competitiv sunt tryhards si oameni toxici. CS:GO, Valorant, si COD au printre cele mai agresive baze de fani,