| Marcrupeff a întrebat:

Salut o sa îmi iau un iPhone xr de pe flip cu bateria de 100% la sănătate cam cate ore măr tine bateria dacă m-aș juca în jur de o ora maxim 2 brawl stars?

1 răspuns:
| Razzvan5444006644 a răspuns:

Yuck,iphone xr e un jaf de telefon, numa procesorul e de el, mai pune 600 lei si i ati s22 de pe cashbook amanet, sau iphone 11, sau xs, sau s21, merge si un Motorola edge 30, dar in nici un caz iphone xr, alte magazine sh bune sunt total convert si mpstore