| Potirniche_Daniel_1992 a întrebat:

Salut,orice CS asi incerca nu imi merg hack-urile sau cfg-urile cu aim chiar daca joc pe OpenGL.Ce trebuie sa fac ca sa imi mearga?

4 răspunsuri:
| kenNNzorFTW a răspuns:

Poti incerca sa iti dai foc codatu` dq

| Potirniche_Daniel_1992 explică (pentru kenNNzorFTW):

Mah crezi ca nu vr sa joc fara hack da au toti tampitii hack si nu pot juca

| Potirniche_Daniel_1992 explică:

Joc fara hack acum da mi s face ciuda cand ii vad p astia cu aimu lor

| kenNNzorFTW a răspuns (pentru Potirniche_Daniel_1992):

Dai dq pe noobi aia cu cod, nu au sa inteleaga niciodata cs-ul, fac fraguri care nu sunt ale lor sunt ale codului.Tu poti juca linistit default cand vezi un codat il raportezi, acum depinde si pe ce servere joci, eu unul numai pe serverele indungi joc.