| djdjdj a întrebat:

Salut, pe fifa 21 pe ps4 se poate sa joci la draft fara sa bagi bani reali? Gen sa poti obtine bani pe joc cu care sa poti juca si la draft, explicati-mi si mie un pic va rog si am mai vazut ca unii isi fac echipa care nu e la draftm care e faza si cu echipa asta ca nu prea inteleg? Multumesc!

1 răspuns:
| Mateanul a răspuns:

Esti nou pe joc? Pe ultimate team ai o echipa care o completezi cu jucatori pe care ii obtii prin diferite moduri de joc. unul dintre acestea este DRAFT MODE. Poti juca si fara sa bagi bani in joc. un ENTRY parca era 25000 coins sau 500 de aia verzi. (Nu prea am jucat). Coins poti obtine jucand dar bacnotele verzi le poti doar cumpara.