| BezeaToxica a întrebat:

Pe League Of Legend intre Jax care costa 585 Riot Points si Malphit care costa 585 Riot Points care este mai bun? Gandintutea ca mi-ar placea unul care sa aive niste abilitati puternice(cu multe daune)FUNDA!

Răspuns Câştigător
| andr33hk a răspuns:

Eu merg pe Jax. Mi se pare mai util atunci cand te bati cu echipa adversa. Plus ca da mult damage daca farmezi (omori minioni multi) si daca ii omori pe adversari. Buildul este usor si poti sa il cauti pe google, iar campionul e usor si el.

Succes la joc!

5 răspunsuri:
| FloFlo888 a răspuns:

Dupa parerea mea Jax. Nu are abilitatile prea bune dar trecand peste acestea este foarte bun.
SFAT : Nu cumpara championi cu RP ( Riot Poionts ) si strange sa cumperi cu IP ..Cu RP cum ai spus si ceilalti asteapta sau cauta si cumparati un skin de la un anumit champion.
Mult noroc

| BezeaToxica explică (pentru FloFlo888):

Salut! Ce este acela un skin? In ce intru sa fac rost de el?

| FloFlo888 a răspuns (pentru BezeaToxica):

Skin-urile sunt niste versiuni ale championilor ..pe care le cumperi cu bani reali adica trebuie sa donezi ca sa le poti cumpara. Mult nocor!

| Andr3y25 a răspuns:

Incearca-i pe amandoi. si nu folosi RP pe campioni. Poate prinzi un skin fain la sale si cu 585 rp ti-l poti lua...

| xDenysx a răspuns:

Daca joci tank malphaite daca jungle jax
dar mai bun e malphite din perspectiva mea