| Raul199612 a întrebat:

Pentru cei care joaca Dragon City pe facebook.Cum pot sa fac goldu mai repede si sa imi dati combinatiile la clocit.Cum sa fac dragon metalic,flaming rock dragon, hot metal dragon.
Funda

1 răspuns:
| r3yz3r a răspuns:

Salut! uite asa:
flaming rock=dragon normal terra +dragon normal flame(poate sa-ti dea si dragon vulcan dar incearca de mai multe ori)
hot metal=dragon flame+dragon electric(aici iti poate iesi si laser dragon dar incerca de mai multe ori)
Sper ca te-am ajutat!