| R3SP3CT a întrebat:

Salut pentru cei ce joaca League of Legends. Am o mica intrebare, mi-e imi plac mult assasinii, rangee etc si nu stiu pe cine sa i-au de 6300 ip. Mie cel mai mult imi plac varus, draven si lee sin, dar va rog spuneti-mi care ar fi cel mai bun.

3 răspunsuri:
| AndreiLascae1 a răspuns:

Salut, sa stii ca pe lol ca assasini si din astea este foarte foarte bun master yi costa decat 450 dar daca vrei sa stii bine sa joci pe el contacteaza-ma pe mess ( andrei_lascae1@yahoo.com ) sau pe league of legends ( SummonerXD1 )

| yzzykiller a răspuns:

Te rog incerca cu TALON daca il ai incearca cu DARIUS. funda?:*

| costiGP a răspuns:

Varus e acc dar nu e asasin e distanta...
Daca zici ca iti place draen eu zic sa incerci mai bine cu darius pentru ca scria undv ca e frate cu draen (uitate si la data lansare).
Lee sin e foarte bun dar daca ai lv 7-16 iti recomand sa nu il iei pentru ca este destul de greu de jucat cu el... invata cu campioni mai usori si da la lvl 20 este [Perfect recomandat...
P.S.: Sincer sa fiu toti campionii de la 6300 ip sunt destul de grei. Incearca cu cv mai ieftin daca nu ai experinta in lol. Daca stii orienteazate cu ce ti-am scris mai sus dar daca vrei cv usor uite aici: Master Yi, Garen, Xin Zhao si olaf nu stiu (sun orientati si pentru preferintele tale).
Bafta!
Funda? big grin