| CiumacAndrei a întrebat:

Pentru cei ce joc World Of tanks am nevoie de ajutor...Mam jucat pe un sv american dupa l-am descarcat pe cel european si am vazut ceva diferit....Cand intru in lupta mi se vede tancu cu alb nu tot, mereu, dar si cu niste patratele albe pe cel american se vedea normal ce as putea face? Sa mi se vada ca pe cel american?

Răspuns Câştigător
| alex040599 a răspuns:

Incearca sa reinstalezi jocul.In 6000 de batalii nu mi s-a intamplat asa ceva pana acum

| CiumacAndrei explică (pentru alex040599):

Mda am incercat. am rezolvat partial problema din setari...

4 răspunsuri:
| alex040599 a răspuns:

Poate placa ta video nu poate duce setarile.Da totul la minim si vezi cum e

| CiumacAndrei explică:

Mda tot asa este...Si credeam ca am rezolvat partial dar dupa ce am iesit tot asa e si cand am vrut sa fac ce am facut nu mai mergea..nu stiu ce sa fac...

| CiumacAndrei explică:

Mda am rezolvat pana la urma macar ai raspuns ceva