| cok a întrebat:

Salut prieteni, am si eu o problema daca poate sa ma lamureasca cineva, si sa rezolv problema acum folosesc windows xp sp 3 si am instalat gta 4 si imi merge perfect la cerinte maxim, fara nici o problema, dar daca vreau sa bag windows 7 pe pc si instalez gta 4 imi merge intrerupt, merge perfect dar se intrerupe asa cate 1 secunda... ce este? ce pot sa fac? mentinoez ca inainte mergea pe windows 7 tot asa perfect, dar de la o vreme nu stiu ce are...

4 răspunsuri:
| OctaLoL a răspuns:

S-ar putea sa se prafuiasca placa video.Vezi daca poti sa-i faci ceva.Sterge-o cu o carpa.Si mie mi s-a intamplatwinking

| cok explică (pentru OctaLoL):

Nu, nu are probleme cu prafu

| alrexu a răspuns:

Buna. Dar de unde ai descarcat gta 4? Ca il caut de mult timp.

| cok explică (pentru alrexu):

Este pe tot internetu gta 4