| Cristian523 a întrebat:

Pun si eu o intrebare in legatura cu nfs most wanted. Cum pot sa cresc la masina performanata 100%. Am incercat cu toate masinile dar niciuna nu creste la maxim, am vazut la cineva si nu a vrut sa imi zica. FUNDA

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da add la cs_stefan007 iti dau o salvare cu o masina tunata full

3 răspunsuri:
| salex a răspuns:

Ai incercat cu lambo murcielago? Eu am reusit sa il duc extem de aproape de maxim. Dar sa fie full nu cred ca merge fara mod sau ceva.

| ivy a răspuns:

Salut...din cate stiu eu merge sa faci performanta maxima doar daca "ai terminat jocul" - pe scurt trebuie sa bati "RANK 1 " si apoi cu banii castigati imbunatatesti performanta la maxim happy

| Cristian523 explică:

Da am incercat si cu murcielago. Am ajuns la 98 % si am destui bani (chair foarte multi ) dar nu stiu ce este cu acel RANK 1. eu am batut tot ce mi-a aparut pe harta.