| IAmAnonim a întrebat:

Salut, puteti sa imi recomandati niste jocuri pentru pcul meu : Intel celeron g530, ati radeon hd 6450, 8 gb rami.
Ceva cu o poveste buna, gen un razboi sau ceva. ( jocurile sa fie shooter)
Am black ops 2, mw2 (call of duty) si m-am plictisit de ele.
Funda!

Răspuns Câştigător
| Alexandru_Bilici_1996 a răspuns:

Far Cry 3, ti-l recomand este un joc super tare cu o poveste interesanta, sau Crysis 1, 2, 3

2 răspunsuri:
| IAmAnonim explică:

OK,o sa incerc far cry 3 dar alte jocuri mai ai? big grin

| spaghetty a răspuns:

Prototype,prototype 2(te sfatuiesc sa joci 1 si dupa 2 sa intelegi despre ce e vorba), fear