| wRaDDu a întrebat:

Salut, puteti sa-mi dati un metin pvp? Funda. Astept pareri.

Răspuns Câştigător
| nutuxcristian a răspuns:

Salut! Incearca Metin 2 Hammer, European, Flamek(nu stiu sigur daca mai exista, incearca), City of Metin 2, Steel, United, Night Furry. Bafta!

| wRaDDu explică (pentru nutuxcristian):

Apropo European nu imi merge, steel e aiurea, hammer idem, united nu prea stiu o sa incerc mersi de raspuns.

| nutuxcristian a răspuns (pentru wRaDDu):

Am incercat si eu sa te ajut. Multumesc si eu pentru funda. Sarbatori fericite, numai bine! tongue

| wRaDDu explică (pentru nutuxcristian):

Multumesc, asemenea. :*

4 răspunsuri:
| NAdrian a răspuns:

Incearca sa te lasi de acest joc.
Acu poate nu o sa iei in seama sfatul zicand ca ce poate sa iti faca un joc.
Peste 2-5 ani o sa vezi ca am avut dreptate,doar ai pierdut timpul,in loc sa citesti aura sabiei si eu mai stiu ce,citeste o carte in realitate,ai un caracter care esti chiar tu, nu te ingriji de alt carcater, de pe metin.