| Sebytiristu a întrebat:

Salut,recent am cumparat un joc de pe g2a si am activat codul pe steam, problema e ca am jocul in limba maghiara si la licenta imi apare hungary retail+ romanian.Nu pot schimba limba.Ma poate ajuta cineva va rog?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Foloseste asta si lasa linkul de la joc.
https://tiny.cc/

| Sebytiristu explică (pentru Wr3nch):

Man am jocul construction sim 2015 dar e in maghiara, ce pot face?

| Wr3nch a răspuns:

Da click dreapta pe numele jocului in libraria steam si alege properties/proprietati. Ai o sectiune cu language/limba si daca dai pe ea ar trebui sa poti alege alta limba.