| Andu9216 a întrebat:

Salut! Recent m-am reapucat de Warzone si am observat ceva ciudat. Cand obisnuiam sa ma joc warzone inainte (adica prin 2022-2023) cand gaseam un blueprint pe rebirth spre exemplu mi se salva la respectiva arma si puteam sa l foloesesc de cate ori voiam eu. Acum am gasit undeva la 2-3 blueprint uri pe rebirth si nu mi se salveaza in inventar ca sa le pot folosi. Ma poate ajuta cineva? Dau funda

3 răspunsuri:
| ZappyTV01 a răspuns:

Nu joc warzone dar nu ai explicat pe ce te joci?

| Andu9216 explică (pentru ZappyTV01):

Ma joc de pe calculator, steam mai exact

| ZappyTV01 a răspuns (pentru Andu9216):

Du-te baiete undeva si gaseste in alta parte, ultima data cand m-am jucat acum 7 ani call of duty!