| stoica1 a întrebat:

Salut, recent mi am cumparat Counter Strike : Global Offensive pe Steam si am jucat vreo 2 zile apoi cand vreau sa intru pe casuale imi da disconnect si imi scrie " Nu esti conectat la servarele de oraganizare a meciurilor ". Si daca vreau sa intru pe servere publice imi da tot disconnect si imi zice " O problema a PC-ului tau blocheaza sistemul VAC. Nu vei putea juca pe servere securizate " Iar mai jos imi da un link.

Cum pot face sa l repar?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.reinstaleaza cs
2.probabil ai descarcat ceva ce nu ii convine vac, dezinstaleaza chestia aia
3.ai descarcat cs 1, 6 piratat si e vreo versiune"bubuita" stergeo, si cand mai joci 1, 6 inchide steamwinking
cam astea ar putea fi problemele