| 4Cooled a întrebat:

Recent mi-am luat PlayStation 4 ( PS 4) si mi-am luat si GTA V. Am intrebat un angajat de la Altex si mi-a zis ca pot juca GTA 5 Online fara abonament sau chestii. Cand dau la ONLINE pe GTA V imi zice "Requies Grand Thef Auto Online" Ce poate fii?

Răspuns Câştigător
| prodatory2k a răspuns:

La console iti trebuie abonament pentru jocuri online, gold pentru xbox si plus pentru playstation (asa se numesc abonamentele pentru fiecare). Daca l-ai cumparat recent inseamna ca trebuie sa ai 30 zile gratis (asa e la xbox, la playstion nu stiu)

| 4Cooled explică (pentru prodatory2k):

Salut! Multumesc ca mi-ai spus. Dar de ce imi apare " Requies Grand Theft Auto Online". Stiu ca in CD trebuie sa fie si versiunea story mode ( singleplayer ) si online

1 răspuns: