| gmxromania78 a întrebat:

Salut, recomandati-mi o placa video sa-mi mearga Gta 4, Wheelman, Crysis 2. Recomandati-mi placa video sa mearga jocurile astea la o rezolutie cat de cat mare. Eu am urmatoarele : Processor AMD Sempron 140 processor 2, 7GHZ, 3GB DDR3, placa video incorporata AMD 760G ~ 1531MB. Deci vreau sa mearga foarte bine jocurile astea, fara reluari sau altceva, doar astea vreau sa mearga, recomandati-mi mai multe sau cate vreti sa stiu pe care sa o iau. Multumesc. Dau funda+vot!

1 răspuns:
| xToTheZx a răspuns:

Salut,eu zis sa nu ai incredere in nimeni. Intrii pe www.emag.ro si cauti aici :
http://www.emag.ro/placi_video
Care crezi ca e bun suni si le spui ce procesor ai si ce DDR si atunci ei iti recomanda Placi video. Bafta! Sper ca ti-am fost de ajutor.