| HardCore7750 a întrebat:

Salut, scuze categoria( e cea mai buna), am o intrebare despre masina de spalat rufe, de la unde alt magazin online pot sa cumpar piesa asta mai ieftina si magazinul mai bun: http://shop.euras.com/......sseite.php
Inafara de magazinul de pe link
As vrea link cu magazinul cu piesa de masina de spalat rufe Zanussi ZWF 1000M
Dau funda

2 răspunsuri:
| Johndoe2023 a răspuns:

Poti zice orasul.
sa stii ca nu este obligatoriu sa cauti totul pe internet. poti lua un pagini aurii, sa suni la un service de masini de spalat din orasul tau si sa ceri informatii acolo

| HardCore7750 explică (pentru Johndoe2023):

Pai eu vreau un magazin online cum e Emag, unul de incredere