| CocaCola123 a întrebat:

Salut spuneti-mi si mie niste jocuri online gen... 4story, metin2 big grin in afara de cabal, mu big grin care imi da mai multe de 4 are funda big grin

Răspuns Câştigător
| Kalyn a răspuns:

Iti dau eu cate jocuri din astea vrei pe www.mmosite.com

3 răspunsuri:
| kiDu_2036 a răspuns:

9dragons.sword2.flyff.talisman.knight online world.taikodom.sonsuz macera.maple story.WOW

| kiDu_2036 a răspuns:

WOW.flyff.talisman.9dragons.sword2.maplestory.taikodom.sonsuz macera.Samp(san andreas multi player). sunt mai multe :D daca vrei cauta pe youtube:D si daca ai dori sa te jocu cateva dintre jocurile din raspunsul meu sunt pe linkul asta http://www.gamersfirst.com/9dragons/ nu sunt toate pe lingu asta:D

| PressPlay a răspuns:

Wow [world of warcraft], 4story, silkroad, Blak&white, Talisman