| Silyca a întrebat:

spuneti-mi si mie niste jocuri online si pc frumoase interesante sa nu fie prea plictisitoare! Dati si link de download la ele orice joc online, jocuri pc.Care imi place primeste funda!
Configuratia mea:processor:amd phenom II x4 960t
placa video:msi radeon 6850
memorieram:4gbram

1 răspuns:
| CupY a răspuns:

League of Legends, metin2, http://miniclip.com. Le găsești prin google. Însă vizionează gameplay-ul pe youtube înainte să nu-ți pierzi timpul cu instalarea.

Însă cele mai tari jocuri sunt pe www.lumosity.com însă nu ai decât 7 zile gratuite. Sunt pentru dezvoltarea creierului. Dacă îți faci cont să nu dai mail bun că te omoară cu reclama.