| FantasyNight a întrebat:

Salut spuneti-mi si mie un joc in care sa ai o ferma sa iti cresti animale, utilaje(tractoare si altele) pe care sa le poti conduce dau funda pentru cel mai bun joc.Nu trebuie sa fie online neaparat.

2 răspunsuri:
| BiiaJe a răspuns:

Farmerama, Farm Ville, Barn Buddy, Family Barn, Farm Town, Family Farm, etc.happy

Fundita?puppy dog eyes

| Alin1009 a răspuns:

Un joc care trebuie instalat si nu e vreo porcarie online si cred ca este ceea ce cauti tu este "Farming Simulator 2011".