| xNoName95 a întrebat:

Salut Stie careva cum se numeste programul cu care a facut video? http://www.youtube.com/watch?v=v8UntezxPLU dau funda care imi spune;) Merci

5 răspunsuri:
| KIibrDM a răspuns:

Acel video e facut cu windows movie maker, daca l-ai face cu alt program ar iesi mult mai misto. doar cu windows movie maker le faci asa nasoale...

| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns:

Se putea oare sa nu aibe legatura cu Metin? Ma rog...A facut videoclipul cu Sony vegas pro sau cel mai probabil cu windows movie maker

| anonim_4396 a răspuns (pentru ஐIForgotMyNameஐ):

Cum sa faci acel video cu vegas laughing?

| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce? Se poate xD

| xNoName95 explică (pentru ஐIForgotMyNameஐ):

Am incercat cu windows movie maker si nu mergestraight face dau run si nu face nimic...