| anonim_4396 a întrebat:

Salut stie cine un silent-aim+ wall bun? Adica chiar si daca trag aproape de el glontul tot in cap s-a se duca. Vreu unul bun dau funda pentru cine ma ajuta(Va rog nu dati tot felul de prosti). Daca se poate s-a lasati si linkhappy

1 răspuns:
| Sn4k3 a răspuns:

Link nu ai nevoie poti lua de pe net. Pai un cod care daca tragi pe langa sau in sus, in jos sau in orice parte tot in tero sa se duca si sa nu se duca numai in cap ca sa nu para ca ai aim se numeste No Recoil adica toate gloantele se duc in el oriunde ai tragi. Silent aim + wall nu stiu dar vezi tu poti scrie pe net si iti da. Bafta! Si cel mai bine e sa joci fara cod chiar daca e foarte tare cand il vezi pe ala prin perete sau ca dai numai HeadShoturi nu ar fi mai tare sa dai tu singur asa pentru ca pana la urma te inveti si o sa il iei pe ala prin pereti fara cod si o sa dai HeadShoturi fara coduri si o sa vezi ca o sa fie mai tare cand faci totul singur si o sa te bucuri mai mult. Si eu am jucat cu coduri mai mult doar cu wall si dupa ce am incetat sa joc cu wall jucam mai binelaughing trageam mai bine. etc. si fara aim. E deci cod bun e No Recoil e cam greu sa te recunoasca cu el faza e ca nu are wall da nu ai nevoie.