| anonim_4396 a întrebat:

stie cineva cand apare euro truck simulator 2011? dar red dead redemption pentru pc? pls funda

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Euro truck simulator 2 o sa apara cel mai probabil la sfarsitul anului...iar red dead decemption pentru pc.s-ar putea sa nu mai apara!
pana acum nu s-a facut nici un anunt oficial, si din cate se pare ...nu au de gand sa faca si o varianta pentru pc!

1 răspuns:
| gHioo a răspuns:

Red dead redemption este un joc western,si are o oarecare legatura cu red dead revolver, si inca nu a aparut versiunea pentru pc, si nu stiu daca o sa apara