| maxim77 a întrebat:

Stie cineva ce as putea folosi la counter strike pentru a trage mai bine? Dau funda

Răspuns Câştigător
| FlorinGamer a răspuns:

Pai is mai multe.1nu sta pe ctrl ca iti da head mai usor 2 nu trebuie sa stai pe loc niciodata 3 nu trage ca tartanu... apasa putin cate 3 -4 gloante.4 pune tinta pe inamic cat mai jos si asa poti tine apasat mai mult 5 daca pui amortizorut ti se face tinta mai mica, daca da, cand intri in joc dai pe consola: cl_crosshair_size "1" si cl_dynamiccrosshair "0"cam astea is cateva sfaturi, nu mai stau sa le insir

1 răspuns:
| vioricavio a răspuns:

Poti sa te antrenezi si sa te perfectionezi, sau poti folosi coduri dar nu ti recomand.