| Ellaa98 a întrebat:

happy

Stie cineva cum imi pot face prieten in "The Sims Social"?

Fundaa:X

Răspuns Câştigător
| ComputerGeek a răspuns:

Pey dai si faci tot felul de actiuni cu simsul opus, vorbesti cu el apoi filtrezi pana creste relatia cu el si ii trimiti cerere. Prima data sunteti prieteni>prieteni buni>prieteni apropiati>cei mai buni prieteni si dupa aia daca continui cu filtratul o sa devii ''inseparabili'' daca si el accepta.

1 răspuns:
| CricketXTM a răspuns:

La facebook! intri pe facebook si dp aia apesi pe ''Add Neighbor'' jos albastru. Si alegii prieteni si dupa aia apesi pe ''Add Neighbor''[Verde] si gata!love struckFunda? ca am rasp primulhee hee
Sper ca ai inteles si sper ca te-am ajutat happy