| frdthebest a întrebat:

stie cineva cum pot sa pun niste salvari la gta liberty city stories PSP/gta vice city stories PSP? am bagat o salvare in folderul SAVE DATA, si cand ma uit in psp la toate salvarile pe care le am la toate jocurile imi arata si salvarea care am bagat-o eu dar in joc nu o vede! stie cineva cum alt fel?

1 răspuns:
| Petre159 a răspuns:

Eu stiu.Trebuie sa faci misiuni si dupa ce se termina misiunea poate te duce la o casa...si ai acolo un hartdisc, te pui in dreptul lui nu casai cum te uiti la o icoana te-ai prins.si poti sa salvezi.BAFTA