| 5beritalpa a întrebat:

Salut, stie cineva cum se cheama jocul ala cu o fata roscata, joc online, in primul, trebuia sa evadeze dintr-un camion, era legata la maini si trebuia sa evadezi, si sunt mai multe jocuri tot cu ea, care trebuie sa evadeze, un joc destul de vechi, nu mai stiu cum se cheama presupun doar ca era ceva cu "W...". Ajutor va rog

2 răspunsuri:
| florinflorescu a răspuns:

E posibil sa inceapa numele gen : bloody...
era gen actiune si te bateai cu ea?

| 5beritalpa explică (pentru florinflorescu):

In unele parti da. E gen. Ai jocul. Prima parte si dupa apare alt joc, cu titlul jocului si dupa numarul 2, 3, 4 etc.