| Levington a întrebat:

Salut, stie cineva de unde pot gasi/descarca un program care sa imi arate subtitrarea in romana la jocul The walking dead new frontier (1-5)?

Răspuns Câştigător
| chronoStrix a răspuns:

Din cate stiu eu, nu exista un patch suportat oficial pentru treaba asta. Cred ca exista o metoda daca te joci prin fisierele jocului cu anumite programe, dar asta ar insemna sa ti-l traduci singur, ceea ce ar dura mult prea mult si procedura e foarte complexa. Nu cred ca a facut-o nimeni deja pentru limba romana.

1 răspuns: