| Ovydiw a întrebat:

Stie cineva un joc misto 2D gen MetalAssault?
http://www.youtube.com/watch?v=Hj-sOzMzdpg
Sau altefel misto... un joc tare ca nu mai gasesc jocuri misto :(

3 răspunsuri:
| Ovydiw explică:

Faci misto de mine?
Asta de sus are vreo 30 de mape numa in PvP e un joc foarte jucat. de fapt a fost ce ca.cat imi dai tu aici un joc de 2 lei pe telefon *_*

| JustSmile17 a răspuns:

PocketLegends (legendele buzunarului laughing ) jocul se numeste asa deoarece il pozi juca de pe PC, dar si de pe smartphone (cu Android sau iOS)

| Snoopy001 a răspuns:

Baiatul a incercat sa te ajute si-a dat cu parerea asa cum fac si eu. Eu iti recomand terraria.

Sper ca o sa-ti placa! Bafta!