| Holyman a întrebat:

Salut,stie cineva un laptop bunicel de jocuri intre 13-14 milioane? Nu cer gaming performance! Ceva sa duca garry's mod,LoL, CS:GO la mediu! Multumesc!

3 răspunsuri:
| Lagorúthon a răspuns:

La pretul ala, nu o sa-ti duca. Si, de ce ai vrea sa-ti iei un LAPTOP pentru gaming, laptop-urile nu sunt facute pentru gaming, eu am un PC de 14 milioane si imi duce CS:GO lejer in 120 FPS, la fel si LoL. Daca insisti pe un laptop, de gaming, poftim, ai ce alege. http://www.pcgarage.ro/......ie-gaming/

| gigelnebunu a răspuns:

Eu am Asus i7 4500u, nVIDIA gt740m si 4gb ram si duc cs go la ultra in 60-130 fps ( in functie de mapa si playeri) si am dat pe el 30 de milioane in rate.
Mai mult ca sigur un laptop intre 13-14 milioane nici nu ar avea placa video dedicata, ci numai integrata si nu ai face nimic, nici la low nu ai putea juca.
Mai strange-ti bani si cumpara-ti un laptop decent pe la 25 de milioane ( nu te astepta ca o sa-ti rupa jocurile in doua, din potriva, jocurile iti rup laptopul in doua ).

| anonimguy3 a răspuns:

In bani aia iti iei unu de la second cu 500 de lei si joci fara sa te chinui. In bani aia un laptop nici sa deschida jocul nu poate.