| SpedyKid a întrebat:

Stiti ceva jocuri gen Watch dogs, dar care sunt mai bine optimizate. Si sa hack-uiesti big grin

Răspuns Câştigător
| AlyxandirClaw a răspuns:

Ceva open world în care să hăcuiești nu mai există. Sunt totuși niște jocuri unde sunt minigame-uri de hack, gen Deus Ex sau Sleeping Dogs - dar nu fac tema jocului ca la Watch Doge.
Dacă vrei ceva pur pentru hăcuit încearcă seria Hacker Evolution sau Uplink, care sunt mai serioase de fel.

1 răspuns:
| SpedyKid explică:

Mersi pentru sugestii. Hacker evolution chiar am sa il incerc. Pare foarte fain.