| boyblasters a întrebat:

Salut!
Stiti ceva jocuri multiplayer in care sa vorbesti cu oameni (din Romania) prin casti cu microfon?

8 răspunsuri:
| MytzaMytz a răspuns:

Samp
cs
teamspeak

| Skillx a răspuns:

Samp; cs; 4story; fifa; metin2

| Gamingx61 a răspuns:

League of Legends - cel mai jucat joc online multiplayer din lume happy
Poti sa folosesti razer comms, skype, team speak 3

| aerome13 a răspuns:

Cunter Strike 1.6 sau 1.8

| IAmTheLegendary a răspuns:

Salut exista jocuri cele date mai jos de catre utilizatorii TPU, dar eu iti pot recomanda jocuri fara sa vorbesti cu castile. Poate te va ajuta sa-ti faci prieteni din orasul tau.

VegasWorld
OurWorld
Tranformice
Gta san andreas Multyplayer.

| IAmTheLegendary a răspuns:

P.S VegasWorld si OurWorld joaca si altii englezi etc.Dar exista si romani care joaca!

| Mada_Madalin_1991 a răspuns:

Iti recomand Cs toate seriile Cs:GO CS:S
Si CS 1.6 si 1.7 Si poti juca Minecaft si poti folosi Messenger ca sa vorbesti cu aia din joc eu asa fac...Bafta happy