| iulyiuly a întrebat:

stiti cumva cum pot juca minecraft online sau sa fac un server?

3 răspunsuri:
| xZoNeX a răspuns:

Stiu eu cum sa joci.Ia contul asta si scriel acolo id : snakel12 si parola : y1y2y3y4y5y6

| xxblaxorxx a răspuns:

Ma nu e un sv popular dar iti dau datede despre el

di: sv de mc 1

pass: 123

ip : 5.192.236.185

| DJBlade69 a răspuns:

Daca mai poti astepta pana la craciun o sa imi deschid un server personal de minecraft no-lag.Acum nu pot pentru ca nu am pc asa bun, dar o sa imi iau un pc cu procesorul i7, ram 8gb, placa video 1-2 gb sau chiar 3gb.Pentru a tine legatura descarcati programul Skype si fa-ti un id acolo, este ca messengerul dar mult mai bun in convorbirile cu microfon.Sau pe mess la dj_blade69.