| ali17 a întrebat:

Salut, stiti de unde opt lua un hack de negociere sau de exp? Daca e sa gasiti videoclipuri in care arata cum poti sa downloadezi un hack de metin2 pentru negot sau de experieta pls dau funda happy

3 răspunsuri:
| LordLuca a răspuns:

De ce nu pot sa joci corect cum face ca 70% din joc?

| SupradozaDeVis a răspuns:

Http://www.crocko.com/CE4566709FB94F7EBABA40784E810CBF/F ishbot.exe nu e de negociere da iti creste xp cu 50%

| ali17 explică (pentru SupradozaDeVis):

Scuze dar are durata aia de timp mare si nu stiu cum sa fac scuze dar nu-ti dau funda sper cami accepi scuzele