| Rauldenis a întrebat:

Stiti niste jocuri gen far cry 2, borderlands, poate gen call of duty. Oricare dar nu prea vechi (2007---2009).Actiune,shooting,aventura. Orice

Răspuns Câştigător
| raul03 a răspuns:

Devil May Cry 4, Ninja Blade, Darksiders I si II, Crysis...
Funda?

| Rauldenis explică (pentru raul03):

Singurele bune sunt crysis si darksiders.Dar nu prea inteleg jocu darksiders despre ce e vorba?

| raul03 a răspuns (pentru Rauldenis):

Tu esti in persona "Mortii", deci esti Moartea, trebuie sa gasesti o cale sa iti slvezi fratele "War" (Razboi tradus in romana), asta e principala...

| Rauldenis explică (pentru raul03):

Ti-a luat mult sa raspunzi... deja am aflat tot tongue happy