| wolfhund a întrebat:

Salut stiti si voi niste jocuri de actiune sau horror dar care sa aiba la placa video shader model 2.0 si asta ar fi din anii 2003-2006 dau funda.

Răspuns Câştigător
| Battlefielder99 a răspuns:

Salut! Un joc horror bunicel de care imi amintesc este The Suffering: Prison Is Hell. Dar iti recomand sa mergi pe site ul asta : http://www.game-debate.com/ dai la Games si acolo ai toate jocurile si joculetele din 2000 pana in prezent, aranjate pe ani, deci poti sa cauti jocuri din orice an vrei. Bafta!;)

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Resident Evil 4
Resident evil revelation
Good games! happy