| Grecu_Andrei_1995 a întrebat:

Salut,stiti unde pot sa modez un xbox 360 in slobozia? Dau funda

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

La orice service IT! Totusi nu toti accepta sa faca asta pentru ca e ilegal! Intreaba doar atunci cand nu e nici un client in incapere!

| Grecu_Andrei_1995 explică (pentru lpavel):

Pai si unde găsesc un service it in slobozia care sa mai modeze xbox uri?

| lpavel a răspuns (pentru Grecu_Andrei_1995):

Ti-am zis mai sus si pui aceiasi intrebare... La orice service IT! Adica peste tot unde scrie: Reparam laptopuri, pc-uri telefoane etc happy