| anonim_4396 a întrebat:

Stiti vreun joc gen Warcraft 3? nu vreau jocuri care sunt pe net sau alte din astea... vreau unu asemanator cu warcraft 3... parca stiam un unul cu niste soldati in care iti faceai baza, armata si te bateai cu altii sau unu cu niste vrajitori si daca strangeai 3 faceai deagon si chestii din astea.
Dar ori cum cine imi da si mie un joc in gen warcraft 3 si imi place are funda!

Răspuns Câştigător
| SarcasmBoy a răspuns:

Generals,Starcraft,Lord of the Rings Middle of Earth.

5 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Empire earth 1, 2, 3, age of empires, rome total war

| Moon4Lord a răspuns:

Hahaha mai bine joaca-te Dragon Nest super actiune 20+ skills, jocurile astea de strategie is plictisitoare straight face site dragon nest : dn.cherrycredits.com e gratis nu trebuie platit sa il descarci nu trebuie cont premium etc. doar daca vrei iteme foarte tari atunci platesti...

| anonim_4396 explică (pentru Moon4Lord):

Frate eu nu am nev de jocuri din astea ce draq asa am WOW si ma joc asa si cu raspunsul lui cosmin

| SKillerQSama a răspuns:

Total war. este colectia ce cuprinde. Rome total 1 si 2, samurai total, diablo3, starcraft, lord of the rings. si ala de care zici tu cu dragoni si soldati cred ca este spellforce 2 dragon storm sau spellforce 2 shadow wars si mai e unu cand faci baza si ai tancuri caini, soldati etc se numeste red alert 2

| cosmin598 a răspuns:

4Story