| Sway7 a întrebat:

Salut!
Stiu ca sunt printre noi jucatori de FIFA si mai ales de Fifa Career Mode.
Vreau sa va intreb daca ati folosit vreodata moduri, iar daca raspunsul este "Da", de unde pot face rost de Mod Manager, acel program prin care "injectam" modurile in joc, pentru ca linkul de pe siteul "oficial" nu mai functioneaza si chiar as fi foarte recunoscator daca stiti un alt site sau o alta alternativa.
Zi faina, dau funda!

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Versiunile noi nu mai pot fi modate ca sa nu strici chestii legate de ultimate team.

| Sway7 explică (pentru Wr3nch):

Si nu se mai poate descarca de niciunde?

| Wr3nch a răspuns (pentru Sway7):

Depinde pentru ce fifa il vrei. De la 2011 incolo nu prea cred ca mai poti moda