| TonykeE a întrebat:

Salut, sunt interesat de un joc PC in care sa fi COP ( politist sa faci misiuni etc ). Daca stie cineva, astept pareri!

5 răspunsuri:
| marius6543 a răspuns:

Incearca Gta San Andreas dar nu esti politist esti un om simplu care trebuie sa faci misiuni si poti si sa te imbraci.
Sunt ultima misiune e 101.
Sper ca te-am ajutat.

| AlexandruDenis1999 a răspuns:

GTA Vice City e fain si usor.

| LMihai1409 a răspuns:

S.W.A.T. 4

| Didykitty a răspuns:

Stiu eu unul dar e pe facebook.Criminal Case si e cu cautat obiecte si cu ghiceste criminalul...In orice caz, sper ca te-am ajutat happy.

| DracuXL a răspuns:

Gta 4 gta san andreas gta vice city gta vice city Bucuresti gta vice city dekuxe, bad boys2, max paine 1, max paine 2 Sper ca te-am ajutat! Funda Pllz