| TataLeu a întrebat:

Salut, sunt jucator de samp si aseara am bagat niste moduri pentru masini. am jucat ce am jucat si am vrut sa mai pun cateva iar dupa ce le.am pus am incercat sa ma conectez la samp dar nu mergea, adica intra pe server sta cam 5 secunde si dupa ramane blocata imaginea. am reinstalat samp-ul si degeaba. sa precizez ca si daca joc san andreas normal merge si la o anumita perioada se blocheaza. oare de la ce sa fie? si poate ma ajutati sa si rezolv
contact : cata.marius88
Multumesc!

1 răspuns:
| Skullz a răspuns:

Incearca sa intrii in fisierul gta3 din Gta SA, si sa aduci skinurile, la forma initiala.