| BoysKiller a întrebat:

Salut,Sunt Un fan Al Heros 3 si am auzit ca poti juca online...
si vreau sa joc am online da nu stiu cum care imi va spune cum funda!
P.S: Va rog mi-am dorit mereu sa joc heroes3 Online
Multumesc

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Exista si homm online, si king's bounty online. Probabil ca tu il cautai pe al doilea.

| BoysKiller explică (pentru Zenithf):

Ba eu cred ca nu sti sa citesti am scris de 3 4 ori heroes 3 online nu hoom sau king s bounty online nu iti pot da funda
care mai are raspunuri sa raspunda

| Zenithf a răspuns (pentru BoysKiller):

Cauta pe google homm3 online si gasesti siteuri cu aceasta varianta. Va trebui sa downloadezi ceva sau nu, nu stiu, vezi instructiunile de pe aceste site-uri.

| Zenithf a răspuns:

A, am vazut completarea ta, homm online este un joc mmorpg, diferit de homm.

| BoysKiller explică:

Vreau sa joc contra alti din orice tara nu contra boti