| papuciirupti a întrebat:

Salut tanchisti (wot). e cineva care joaca cu moduri ilegale?

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Aia care joaca cu moduri ilegale azi ii vezi, miine nu. Crezi ca Wargaming is idioti?

| papuciirupti explică:

Nu, dar se scria pe ftro parca, ca nu au cum sa detecteze ei ca ai tu mod ilegal si ca cei care sunt prinsi si lasati fara cont e din cauza ca s-au laudat in chat, etc

| Marcel_Capitanu_1980 a răspuns:

Mestere am primit 7 zile ca am folosit aimboot

| papuciirupti explică (pentru Marcel_Capitanu_1980):

Bravo capitane, tin sa te felicit laughing
eu nu ma mai joc ca se apropie baculwinking
putin mai sus am vazut ca am raspuns ultima data pe 1 aprilie 2015 si suntem in ianuarie 2017winking aproximativ 2 ani...
pentru tine mai citeste si tu pe site-ul oficial si exista si un grup pe Facebook unde te mai poti sfatui, cere o parere, etc.
bafta happy, m-am jucat si eu pe 7-8 ian si am vazut ca l-au imbunatatit si nu prea mai ai nevoie de moduri, mda laughing